TEAM AA+ staat altijd voor je klaar. AA+ Uitzendbureau
15319
page-template-default,page,page-id-15319,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
 

Team AA+

AA+ Uitzendbureau | Gewoon persoonlijk.

De naam zegt het al. Wij staan voor zowel werknemers als werkgevers altijd klaar. Met jaren ervaring in de uitzendbranche zijn we nu gestart als zelfstandig uitzendbureau.

AA+ Uitzendbureau staat voor persoonlijkheid, betrokkenheid en kwaliteit.
Ervaar het zelf.

Dit is ons team dat er altijd voor je is:

Wilbert van der Aa

Directeur

+31 619220200 | wilbert@aaplusuitzendbureau.nl

Davy van Verseveld

Account manager

+31 623965533 | davy@aaplusuitzendbureau.nl

Jarek Stalgo

Flex consultant

+31 630174388 | jarek@aaplusuitzendbureau.nl

Antoine Sommerdijk

Facilitair manager

+31 487745380 | antoine@aaplusuitzendbureau.nl

Linda van Lith

Administratie

+31 641021624 | linda@aaplusuitzendbureau.nl

Kelly Hendriks

Administratie

+31 487745380 | kelly@aaplusuitzendbureau.nl

Hanneke Burgers - Koppers

Administratie

+31 487745380 | hanneke@aaplusuitzendbureau.nl